Wakacje w rytmie samby

Rio de Janeiro to jedna z najbardziej gorących stolic, która kusi wieloma atrakcjami. Najwięcej osób można spotkać tutaj w karnawale, kiedy odbywa się niesamowita parada w której uczestniczą nawet Polacy. Wakacje w rytmie samby mogą rozpalić nasze zmysły do czerwoności.

Niebezpieczeństwo na każdym kroku

Jeżeli tylko ktoś ma okazję do tego, aby jechać do Brazyli, a w szczególności do samego Rio de Janeiro, to jak najbardziej powinien wykorzystać tą okazję. Należy jednak pamiętać o tym, że jest to miejsce, gdzie czyha na nas wiele niebezpieczeństw. Chociażby pod postacią kieszonkowców, których można spotkać dosłownie wszędzie. Nawet, jeżeli ktoś ma duże pieniądze, to nie powinien się z tym zbytnio afiszować. Pamiętajmy również o tym, żeby pić wodę tylko butelkowaną. Tak, lubimy alkohol na wakacjach, ale w przypadku tego kraju, lepiej unikać wszystkich drinków, czy nawet zwykłych soków owocowych.

Polisa na wyjazd do Brazylii

Tak, łatwo o utratę majątku, jak również łatwo o utratę zdrowia w tym kraju. Aby wakacje w Rio de Janeiro, czy też w innym mieście w tym kraju, kojarzyły nam się mile, przed wylotem kupmy ubezpieczenie turystyczne. Koniecznością jest wysoka suma gwarantowana w przypadku leczenia oraz ewentualny transport medyczny do kraju. Nie zapominajmy również o tym, żeby dołożyć sobie samodzielne Assistance. Na wypadek gdyby faktycznie ktoś nas okradł, zawsze zapewnimy sobie pomoc techniczną ze strony ubezpieczyciela i nie będziemy musieli się niczym przejmować podczas wakacji.