Wakacje w Emiratach Arabskich

Czy wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich to dobry pomysł? Jak najbardziej. Jeżeli tylko ktoś ma ku temu okazję, to jak najbardziej powinien dążyć do wyjazdu do Emiratów. Radość nie powinna przysłonić  nam myśli odnośnie odpowiedniego ubezpieczenia na cały wyjazd.

Wysokie koszty leczenia

ZEA to jeden z najbardziej imponujących krajów na świecie, który oszałamia przepychem. Bogactwo widać tam na każdym kroku. Tak, jest tam naprawdę pięknie. Ten oto bogaty, cudowny, atrakcyjny kraj ma jeden minus – wysokie koszty leczenia. Za wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, po przeliczeniu waluty można zapłacić nawet do 250zł. Jeżeli przyjdzie nam leżeć w szpitalu przez kilka lub nawet większą ilość dni, końcowy rachunek może przyprawić nas o boleść w sercu. Jeden dzień hospitalizacji to koszt rzędu od 1 tysiąca złotych do 2500 zł. Co to będzie, jeżeli dłużej będzie trzeba przebywać na leczeniu?

Dopasowane ubezpieczenie

Wybierając się do Emiratów Arabskich, w pierwszej kolejności poinformujmy agenta gdzie mamy zamiar się wybrać. To powinno już stanowić dla niego wskazówkę odnośnie tego, jaką sumę zagwarantowaną można zaproponować klientowi, jeżeli chodzi o koszty leczenia. Szacuje się, że za ubezpieczenie na dwutygodniowy wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, przeciętny Polak może zapłacić ok. 100 zł. Prawda, że niska kwota? A do tego można zapewnić sobie dobre OC, NNW, czy też inne ubezpieczenie od przykrych sytuacji do jakich może dojść podczas podróży do Emiratów Arabskich.