Podróż do Stanów Zjednoczonych

Od listopada 2019 roku na wyjazd do USA Polacy nie potrzebują wizy. Dzięki temu coraz większa liczba osób decyduje się na podróż do Stanów Zjednoczonych, gdzie na turystów czeka bardzo duża ilość atrakcji.

Polisa ubezpieczeniowa na wyjazd

Szykując się do podróży do USA nie zapominajmy o tym, że potrzebna będzie nam polisa dla turystów. Nigdy nie można być pewnym tego, czy coś się nie wydarzy, ale warto się odpowiednio ubezpieczyć – dopóki jest na to czas. Koszty leczenia w USA należą do bardzo wysokich. Szacuje się, że są one najdroższe w całym kraju. Wszystko przez to, że jest to kraj rozwinięty technologicznie. Na czas podróży do USA należy więc dopasować odpowiednie ubezpieczenie turystyczne. W jaki sposób to zrobić? W pierwszej kolejności należy wspomnieć w towarzystwie gdzie się wybieramy, a zostanie wybrana dla nas specjalna oferta ubezpieczeniowa, która weźmie pod uwagę duże koszty leczenia przewidziane zawsze dla Stanów Zjednoczonych.

Udany wyjazd

Dzięki temu, że zapewnimy sobie odpowiednią polisę turystyczną, wyjazd na pewno okaże się udany, a my nie będziemy musieli się niczym przejmować. EKUZ nie obowiązuje w Ameryce, więc na takie wsparcie zdrowotne nie można liczyć. Skoro już zostanie wykupiona przez nas odpowiednia polisa, to można zacząć opracować plan podróży, który będzie obejmował najlepsze atrakcje, jakie znaleźć można w USA, w tym chociażby Statuę Wolności, Wodospad Niagara, Hollywood, Mount Rushmore, South Beach, Los Angeles i jeszcze wiele, wiele innych miejsc.