Kupno OC przez Internet

 Wybierając ubezpieczenie online oszczędzasz czas i pieniądze. Dzięki temu jesteś w stanie porównać wiele ofert w jednym miejscu. Przeczytaj, jak dokonać zakupu polisy OC przez internet.

Czym jest ubezpieczenie OC przez internet?

Niedługo kończy Ci się polisa ubezpieczeniowa Twojego samochodu. Nie masz wystarczająco czasu na to, by udać się do poszczególnych zakładów ubezpieczeniowe, pozbierać ulotki i foldery z ofertami, by później zestawić i porównać je ze sobą. Na szczęście dla wszystkich osób lubiących wygodę i oszczędność czasu powstały specjalne portale, na których można szybko i  łatwo porównać ubezpieczenia OC przez Internet. Jeśli jesteś zwolennikiem skutecznych i prostych rozwiązań, ubezpieczenie OC online jest wprost stworzone dla Ciebie.

Polisa OC online, dla kogo?

Ubezpieczenia samochodu online może dokonać każdy właściciel zarejestrowanego pojazdu mechanicznego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami brak ważnego OC jest w Polsce traktowane jako przestępstwo, a każdy zarejestrowany samochód musi posiadać wykupioną polisę ubezpieczeniową.  W tym przypadku jego stan techniczny nie ma znaczenia – czy auto jest w całości sprawne i systematycznie używane, czy może jest to pojazd poawaryjny i garażowany. Również sposób przeznaczenia pojazdu (do celów prywatnych,  firmowych, do przewozu osób ) czy nawet czasowe wycofanie go z ruchu nie wykluczają z opłaty ubezpieczenia.

 

Ubezpieczenie OC przez internet, dlaczego warto je wybrać ?

Interesuje Cię ubezpieczenie OC online? Oto, dlaczego takie rozwiązanie  najlepiej sprawdza się w praktyce:

  • uniwersalność –  do wyboru będziesz miał oferty wielu ubezpieczycieli,
  • opcja natychmiastowego zakupu – kupujesz szybciej i taniej,
  • duży wybór – pakiet OC z NNW lub Assistance są w zasięgu Twojej ręki,
  • szybkość – interesującą Cię ofertę możesz sprawdzić w kilka minut.

Zakup ubezpieczenia OC online – podsumowanie

Ubezpieczenie samochodu online to szybka i bezpieczna opcja, na którą może pozwolić sobie każdy kierowca. Dzięki automatycznym porównywarkom ubezpieczeń OC internet stał się najlepszym narzędziem do wyboru interesującej nas oferty. Oprócz analizy i porównania wielu polis, można od razu łatwo zakupić ubezpieczenie OC online.